Piwna Akademia

W trakcie browariady będzie można również nauczyć się wielu ciekawych rzeczy podczas prelekcji prowadzonych przez naszych prelegentów.

Chcesz się dowiedzieć jak zacząć swoją przygodę z warzeniem piwa w domu? Myślałeś o tym jak zrobić swoje pierwsze piwo? A może interesuje Cię jak wytwarzane są przydomowe piwa na własny użytek? Jeżeli tak musisz pojawić się na prelekcji naszego wystawcy BeerSteel Concept pt.  „Pierwsze piwo – jak zacząć przygodę z piwowarstwem domowym?” każdy dowie się jak rozpocząć swoją przygodę z piwowarstwem. Równie ciekawie zapowiada się druga z prelekcji, którą przeprowadzi Piwoteka „(Nie)typowe piwa - ciekawe składniki i dziwne pomysły, czyli co możemy wrzucić do kotła?”. Warto też pamiętać, że podczas prelekcji będą przeprowadzone fajne konkursy z nagrodami.

 

Poznać piwa będziecie mogli nie tylko ich próbując. Podczas Browariady będzie wystawa ponad 5000 etykiet po piwach z całego świata. Wystawa jest możliwa dzięki prywatnym zbiorom Pana Adama Dąbek, któremu serdecznie dziękujemy za chęć przedstawienia ich innym. (tutaj możecie znaleźć tą niesamowitą kolekcje: http://www.birofilia.cba.pl/)

Kolejną atrakcją jaka pojawi się już 19 sierpnia będzie pierwsza w historii Ostródy Giełda Birofilów, Za której organizacje odpowiedzialny będzie Północny Elbląski Klub Birofilów. (Więcej informacji o tym niesamowitym klubie znajdziecie na ich fanpageu https://www.facebook.com/elblaskiklubbirofilow/)