Piwna Akademia

W trakcie browariady będzie można również nauczyć się wielu ciekawych rzeczy podczas prelekcji prowadzonych przez naszych prelegentów.

Chcesz się dowiedzieć jak zacząć swoją przygodę z warzeniem piwa w domu? Myślałeś o tym jak zrobić swoje pierwsze piwo? A może interesuje Cię jak wytwarzane są przydomowe piwa na własny użytek? Jeżeli tak musisz pojawić się na prelekcji naszego wystawcy BeerSteel pt.  „Pierwsze piwo – jak zacząć przygodę z piwowarstwem domowym?” każdy dowie się jak rozpocząć swoją przygodę z piwowarstwem. Warto też pamiętać, że podczas prelekcji będą przeprowadzone fajne konkursy z nagrodami.

Sami nie możemy się doczekać co przygotuje dla nas na Browariadę drugi z prelegentów „Piwoteka”, na razie ich wystąpienie jest objęte tajemnicą, ale szczegóły poznamy już wkrótce jednak tak jak wcześniej podczas prelekcji pojawi się możliwość wygrania fajnych nagród.

Poznać piwa będziecie mogli nie tylko ich próbując. Podczas Browariady będzie wystawa ponad 5000 etykiet po piwach z całego świata. Wystawa jest możliwa dzięki prywatnym zbiorom Pana Adama Dąbek, któremu serdecznie dziękujemy za chęć przedstawienia ich innym. (tutaj możecie znaleźć tą niesamowitą kolekcje: http://www.birofilia.cba.pl/)

Kolejną atrakcją jaka pojawi się już 19 sierpnia będzie pierwsza w historii Ostródy Giełda Birofilów, Za której organizacje odpowiedzialny będzie Północny Elbląski Klub Birofilów. (Więcej informacji o tym niesamowitym klubie znajdziecie na ich fanpageu https://www.facebook.com/elblaskiklubbirofilow/)